Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 30 dni
Wysyłka: Wysyłka gratis!

Praca oczyszczalni VH LIGHT oparta jest o technologię wykorzystywaną w dużych komunalnych oczyszczalniach ścieków, działa w technologii niskoobciążonego osadu czynnego i służy do oczyszczania ścieków ze wszystkich źródeł składników organicznych (kuchnia, łazienka, WC itp.).  Oczyszczalnie ścieków są zaprojektowane z uwzględnieniem norm i przepisów obowiązujących w Unii Europejskiej EN 12566 -3 przez co odznaczają się wysoką odpornością na działanie środowiska i długą żywotnością.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy Państwu zaoferować biologiczne oczyszczalnie ścieków, które umożliwią ekologiczną i ekonomiczną utylizację ścieków. Praca oczyszczalni jest niezawodna nawet przy małym lub przerywanym dopływie ścieków (wyjazd na urlop). Jakość oczyszczonego ścieku odpowiada wymaganiom polskiej i europejskiej normy dotyczącej oczyszczalni ścieków. Oczyszczone ścieki można spuszczać bezpośrednio do rowu melioracyjnego lub cieku wodnego. W sytuacji, gdy nie mamy do dyspozycji wód powierzchniowych ścieki po oczyszczeniu można odprowadzać do gruntu przez obiekt zapewniający wsiąkanie (studnia chłonna, skrzynki rozsączające itd.).

Oczyszczalnia VH418l przeznaczona jest dla 20 osób.*

* jeden obywatel statystyczny= 135 l wody/dobę

                                                                          

Oczyszczalnia ścieków VH LIGHT składa się z następujących elementów:

Wodoszczelny zbiornik z plastiku (PP) z 3 komorami (z ewentualną nadbudową)

Plastikowa pokrywa zamykana na klucz*

Dmuchawa napowietrzająca japońskiej firmy SECOH

Podwójny system napowietrzający (podwójny dyfuzor)

Podwójny system recyrkulacji (2 pompy mamutowe)

Rozdzielacz powietrza

Przewód powietrzny łączący dmuchawę z oczyszczalnią

Jednostka sterująca pracą dmuchawy

Bioaktywator do uruchomienia oczyszczalni

Dokumentacja techniczna

* Pokrywa oczyszczalni jest w kolorze oczyszczalni. W przypadku modelu VH6P, VH6L, VH8P, VH8L możliwość wyboru koloru pokrywy (pokrywa zielona wypukła, pokrywa biała płaska). Pokrywa zamykana na klucz w modelach: VH4L, VH6P, VH6L, VH8P, VH8L.

Typ Osoby Średnia przepustowość dobowa Średnica** Wysokość Szczegóły
RLM* m³/d m m***
VH18L 9-20 2,70

Polecamy