Wczytuję dane...
Model: V 1500 rozdr
Waga produktu: 23 kg
Gwarancja: 2 lat
Realizacja zamówienia: 10 dni
Wysyłka od: 27.00 PLN

Pompa zatapialna V1500 IBO 230v z rozdrabniaczem

Pompa zatapialna V1500 to bardzo solidna i przemyślana konstrukcja. Dzięki rozdrabniaczowi, w który wyposażona jest pompa, urządzenie świetnie sprawdzi się na przykład do pompowania przydomowych ścieków. Pompowana przez nią ciecz maksymalnie może mieć 40 stopni Celsjusza. IBO to marka posiadająca bardzo duże doświadczenie, które przekłada się na jakość produkowanych pomp.

Zalety pompy zatapialnej V1500 IBO 230V z rozdrabniaczem

Pompa wykonana jest wysokiej klasy wytrzymałych tworzyw – stali nierdzewnej, oraz żeliwa. Właśnie dzięki temu jest tak bardzo trwała, oraz odporna na korozję.  PH pompowanej wody powinno mieścić się w przedziale 5-9. Pompa zatapialna V1500 IBO 230V z rozdrabniaczem jest dobrym rozwiązaniem do pompowania ścieków z przydomowych szamb.

Silnik pompy jest bardzo wydajny i zaopatrzony w szereg zabezpieczeń, które pomagają w bezawaryjnej pracy. Pompa posiada wyłącznik pływakowy, który automatycznie może włączyć i wyłączyć pompę. Na kablu zostało zamontowane zabezpieczenie przeciążeniowe. Dzięki temu pompy mają o wiele mniejsze ryzyko awarii. Pompy z tej serii posiadają rozdrabniacz śrubowy, bardzo skuteczny i wydajny. Wydajność maksymalna pompy to aż 400 litrów na minutę. Takie parametry sprawiają, że pompa sprawdzi się w wielu sytuacjach.

Parametry

 • Wydajność maksymalna: 400 l/min
 • Wysokość podnoszenia maksymalna: 18 m
 • Moc silnika: 1,5 kW
 • Napięcie: 230 V
 • Króciec tłoczny: 2"/50mm
 • Długość kabla zasilającego: 6 m
 • Wielkość zanieczyszczeń max.: rozdrabniacz mm
  Wykonanie materiałowe:  
  Obudowa pompy stal nierdzewna
  Wirnik żeliwo
  System rozdrabniający stal nierdzewna
  Wał pompy stal nierdzewna
Polecamy