Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.2 kg
Gwarancja: 36 miesięcy
Realizacja zamówienia: 10 dni
Wysyłka od: 9.00 PLN

Kompleks efektywnych mikroorganizmow i enzymów, które są używane do czyszczenia wewnętrznych powierzchni ryr od osadów tłuszczowych i pozostałości organicznych w systemach kanalizacyjnych, osadnikach, separatorach tłuszczu i drenażach rozsączających.

Well Bak do tłuszczu:

- usuwa nieprzyjemne zapachy

- przyspiesza naturalny proces rozkładu tłuszczu

- rozpuszcza resztki jedzenia

- redukuje nagromadzenie tłuszczu

SPOSÓB STOSOWANIA I DAWKOWANIE:

Kuchnia, łazienka:

100g preparatu rozprowadzić w 2 l ciepłej niechlorowanej wody, zostawić w temperaturze pokojowej przez 60 min., wymieszać niemetalowym przedmiotem. Roztwór roboczy preparatu wlać na noc przez zlew, wannę, muszlę toaletową do kanalizacji, najlepiej wlać preparat do wszystkich punktów wodno-kanalizacyjnych w domu w tym samym czasie w proporcji j.w. na każdy punkt

Osadnik w przydomowej oczyszczalni ścieków lub separator tłuszczu:

Stosować 10 g preparatu na 1m3

Odpowiednią ilość preparatu rozprowadzić w 0,5 l ciepłej niechlorowanej wody, zostawić w temperaturze pokojowej przez 60 min., wymieszać niemetalowym przedmiotem. Wlać do zbiornika (rozkruszyć najpierw zastygłą warstwę tłuszczu) i zamieszać.

Przy pierwszym zastosowaniu zabieg powtarzać przez kolejnych 7 dni, w przyszłości stosować raz w miesiącu w proporcji 10g na 1m3

Udrażnianie drenażu rozsączającego:

Wypompować wodę z drenażu, 200g preparatu rozprowadzić w 10 l ciepłej niechlorowanej wody, zostawić w temperaturze pokojowej przez co najmniej 60 min., wymieszać niemetalowym przedmiotem. Wlać równomiernie do drenażu poprzez dostępne otwory, następnego dnia zabieg powtórzyć.

Stosować raz w miesiącu

Przy regularnym stosowaniu preparat daje trwały efekt: zapobiega powstawaniu osadów w rurach i utrzymuje sieć kanalizacyjną w dobrym stanie.

Uwaga!

Nie należy używać chemicznych środków 24 godziny przed i po zastosowaniu biopreparatu.

Opakowanie: 2 saszetki po 100 g.

UWAGA!!!

Preparat działa tylko w wodzie.

Nie należy stosować środków chemicznych 24h przed i po aplikacji preparatu.

PRZECHOWYWANIE

Biopreparat należy przechowywać szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchym, przewiewnym, ciemnym miejscu w temperaturze od -30ºC do +30ºC. Po otwarciu opakowania preparat należy przechowywać w chłodnym, ciemnym miejscu.

ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA

Nie wdychać pyłu, nie wdychać rozpylonej cieczy. W przypadku kontaktu z oczami przemyć dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza. w przypadku połknięcia, zażyć

Preparat używany zgodnie z instrukcją jest całkowicie bezpieczny dla ludzi, zwierząt i środowiska.

GWARANCJA I OKRES PRZYDATNOŚCI

Producent gwarantuje zgodność preparatu Z wymaganiami technicznymi TU, przy zachowaniu warunków transportu i przechowywania w ciągu 3 lat od daty produkcji. Po tym terminie preparat nadal nadaje się do użytku, jednak dopuszcza się obniżenie jego aktywności. W związku z tym stosowana dawka powinna być zwiększona.

Produkt jest zgodny z wymaganiami TU U 20.1 – 32336363-001:2013

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...