Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.4 kg
Gwarancja: 36 miesięcy
Realizacja zamówienia: 10 dni
Wysyłka od: 13.00 PLN

Skuteczny biopreparat przyspieszający i intensyfikujący rozkład nieczystości w szambach, oczyszczalniach ekologicznych i oczyszczalniach biologicznych.

Eliminuje nieprzyjemny zapach, znacznie zmniejsza ilość odpadów, jest naturalny i długo zachowuje funkcjonalność w środowisku.

Zawiera starannie dobrany kompleks efektywnych bakterii, enzymów i minerałów wraz z odżywką.

Skład: Kompleks efektywnych mikroorganizmów (B. subtilis,B. licheniformis), enzymów i składników odżywczych. Liczba żywych komórek mikroorganizmów, CFU/g nie mniej niż 1,0x109

Sposób użycia: Zbiornik do 3m3 – 1 saszetka miesięcznie, przy większych zbiornikach należy odpowiednio zwielokrotnić dawkę. Zawartość saszetki należy wsypać do muszli klozetowej, pozostawić na godzinę, następnie spuścić wodę. Można wsypać preparat bezpośrednio do zbiornika. Pozostałe saszetki należy szczelnie zamknąć w oryginalnym opakowaniu. Dla zmaksymalizowania efektu można proszek wsypać do wiadra z ciepłą, niechlorowaną wodą, pozostawić na noc w temperaturze pokojowej i wlać do toalety.

UWAGA!!!

Preparat działa tylko w wodzie.

Należy go przechowywać w suchym, oryginalnym szczelnym opakowaniu.

Nie należy stosować środków chemicznych 24h przed i po aplikacji preparatu.

PRZECHOWYWANIE

Biopreparat należy go przechowywać w suchym, oryginalnym szczelnym opakowaniu w wentylowanych pomieszczeniach w temperaturze od -30ºC do +30ºC.

ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA

Nie wdychać pyłu, nie wdychać rozpylonej cieczy. W przypadku kontaktu z oczami przemyć dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza. Preparat używany zgodnie z instrukcją jest całkowicie bezpieczny dla ludzi, zwierząt i środowiska.

GWARANCJA I OKRES PRZYDATNOŚCI

Producent gwarantuje zgodność preparatu Z wymaganiami technicznymi TU, przy zachowaniu warunków transportu i przechowywania w ciągu 3 lat od daty produkcji. Po tym terminie preparat nadal nadaje się do użytku, jednak dopuszcza się obniżenie jego aktywności. W związku z tym stosowana dawka powinna być zwiększona.

Produkt jest zgodny z wymaganiami TU U 20.1 – 32336363-001:2013

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...