Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.2 kg
Gwarancja: 36 miesięcy
Realizacja zamówienia: 10 dni
Wysyłka: Wysyłka gratis!

Kompleks efektywnych mikroorganizmow i enzymów przyspieszających naturalną neutralizację zanieczyszczeń w ściekach i systemach kanalizacyjnych. Po dodaniu dom szamba lub toalety biopreparat przetwarza nieczystości w wodę, dwutlenek węgla i lekki osad, który jest nawozem wzbogaconym o organiczny azot.

Skład: Kompleks efektywnych mikroorganizmów (B. subtilis,B. licheniformis), enzymów i składników odżywczych. Liczba żywych komórek mikroorganizmów, CFU/g nie mniej niż 1,0x109

Dawkowanie:

dawka początkowa: 20g na każde 1,5m3 objętości nieczystości

dawka podtrzymująca: 10g na każde 1,5m3 objętości nieczystości

 

Sposób użycia: Zbiornik do 3m3 – 1 saszetka miesięcznie, przy większych zbiornikach należy odpowiednio zwielokrotnić dawkę. Zawartość saszetki należy wsypać do muszli klozetowej, pozostawić na godzinę, następnie spuścić wodę. Można wsypać preparat bezpośrednio do zbiornika. Pozostałe saszetki należy szczelnie zamknąć w oryginalnym opakowaniu. Dla zmaksymalizowania efektu można proszek wsypać do wiadra z ciepłą, niechlorowaną wodą, pozostawić na noc w temperaturze pokojowej i wlać do toalety.

UWAGA!!!

Preparat działa tylko w wodzie.

Nie należy stosować środków chemicznych 24h przed i po aplikacji preparatu.

PRZECHOWYWANIE

Biopreparat należy przechowywać szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchym, przewiewnym, ciemnym miejscu w temperaturze od -30ºC do +30ºC. Po otwarciu opakowania preparat należy przechowywać w chłodnym, ciemnym miejscu.

ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA

Nie wdychać pyłu, nie wdychać rozpylonej cieczy. W przypadku kontaktu z oczami przemyć dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza. w przypadku połknięcia, zażyć

Preparat używany zgodnie z instrukcją jest całkowicie bezpieczny dla ludzi, zwierząt i środowiska.

GWARANCJA I OKRES PRZYDATNOŚCI

Producent gwarantuje zgodność preparatu Z wymaganiami technicznymi TU, przy zachowaniu warunków transportu i przechowywania w ciągu 3 lat od daty produkcji. Po tym terminie preparat nadal nadaje się do użytku, jednak dopuszcza się obniżenie jego aktywności. W związku z tym stosowana dawka powinna być zwiększona.

Produkt jest zgodny z wymaganiami TU U 20.1 – 32336363-001:2013

Polecamy