Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.12 kg
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 10 dni
Wysyłka od: 9.00 PLN

BIOPREPARAT SANIDENN TABS 24

Charakterystyka biopreparatu SANIDENN TABS

SANIDENN TABS to tabletki do szamba poprawiające także warunki sanitarne i środowiskowe panujące w pomieszczeniach dla zwierząt. Wykorzystuje się je do obróbki mikrobiologicznej nieczystości, ścieków w takich obiektach jak szamba, oczyszczalnie, laguny, zbiorniki gnojówki etc. Tabletki do szamba SANIDENN TABS: 
- zwiększają sprawność oczyszczalni, 
- redukują osady denne oraz kożuchy powierzchniowe, 
- poprawiają warunki sanitarne, higieniczne oraz fizyko-chemiczne ujęć wodnych, 
- eliminują nieprzyjemny zapach, 
- usuwają skażenia mikrobiologiczne.

 SKŁAD I DZIAŁANIE

W skład tabletek do szamba SANIDENN TABS wchodzi odżywka startowa oraz kompozyt mikrobiologiczny. Zadaniem kompozytu, w składzie którego znajdują się wyłącznie niepatogenne mikroorganizmy jest rozkład oraz usunięcie szkodliwych substancji, takich jak skatol, azotyny, amoniak, indol, związki fosforu i wielu innych. Ponadto posiada on możliwość wiązania metali ciężkich oraz odpowiedniego kierowania procesami fermentacyjnymi. Kompozyt zmienia również pH nieczystości i ścieków, hamuje rozwój patogennych mikroorganizmów a także form przetrwalnikowych owadów oraz endopasożytów. Dzięki odpowiednio wyselekcjonowanemu składowi tabletek do szamba SANIDENN TABS, działają one w każdych zastanych warunkach (tlenowych, beztlenowych, zmiennych temperaturach i pH).

DAWKOWANIE
1 tabletka SANIDENN TABS to 5 gramów. 
Obejścia inwentarskie: 5 gramów na 2m3 powierzchni co 14 dni. 
Zanieczyszczone zbiorniki wodne: średnio 5 gramów na 1m3, przy czym w przypadku zbiorników wodnych odpowiednia dawka ustalana jest indywidualnie. SANIDENN TABS może być wykorzystywany również w obecności zwierząt. 
Oczyszczanie ścieków: 5 gramów na 3m3 pojemności zbiornika co 7 dni. Zalecane jest zwiększenie dawki startowej do 15 gramów na 3m3 pojemności w celu zwiększenia skuteczności.

SPOSÓB STOSOWANIA
Obejścia inwentarskie: tabletki rozpuścić w wodzie i opryskać całą powierzchnię. 
Zbiorniki na gnojowicę: tabletki rozpuścić w pojemniku z wodą, a następnie wlać do zbiornika lub opryskać powierzchnię. 
Szamba i oczyszczalnie ścieków: tabletki wprowadzić przez zamknięty układ kanalizacji (wrzucić do toalety), a po 3-5 minutach spłukać wodą. 
Zanieczyszczone zbiorniki wodne: tabletki wrzuca się bezpośrednio do zbiornika. 
Tabletki dostępne są w opakowaniach 12, 24, 48 szt., waga tabletki 5 gramów ± 5% 
Biopreparat jest absolutnie bezpieczny dla ludzi, zwierząt i środowiska i nie wymaga przy stosowaniu zachowywania szczególnych środków ostrożności. 
Trwałość biopreparatu wynosi 24 miesiące od daty produkcji uwidocznionej na 
opakowaniu.

Polecamy