Wczytuję dane...
Waga produktu: 110 kg
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 10 dni
Wysyłka: Wysyłka gratis!

Kompletny drenaż na 12 pakietach WBOX do rozsączania ścieków z oczyszczalni lub wody deszczowej

 

 

W skład kompletu wchodzi (3 nitki):- 12 pakietów rozsączających (2,40m x 0,30m x 0,30m)

- 15 rur 110 nacinanych
- 2 rury pełna 110 2m 
- 3 rury pełne 110 1m

- 3 rury pełne 110 0,31m
- 1 studzienka rozdzielająca
- 5 kolan 110 90
- 3 daszki napowietrzające szare

- 29mb geowłókniny 1m

 

ZASTOSOWANIE


Pakiety W-BOX o strukturze plastra miodu są rozwiązaniem alternatywnym do tradycyjnego systemu drenażowego na kamieniu. Rozwiązanie pakietowe stosuje się głównie na działkach o małej powierzchni (ze względu na ograniczone miejsce do ułożenia długich nitek drenażowych), lecz również na działkach o dużej powierzchni ze względu na niższy całkowity koszt montażu oczyszczalni. Koszt całkowity montażu oczyszczalni z systemem pakietowym jest niższy niż w przypadku tradycyjnego rozwiązania, gdyż nie potrzeba już kupować żwiru podsypywanego pod nitki drenażowe.

 

Jeden pakiet ma pojemność 235 litrów


PEŁNA DOKUMENTACJA W KOMPLECIE

 

Drenaż na pakietach rozsączających może również znajdować się w nasypie/kopcu w przypadku wysokiego poziomu wód gruntowych. Oczywiście w takim przypadku należy przed układem drenażowym dodatkowo zamontować przepompownię.

 


Oferowany komplet przewidziany jest do zastosowania do oczyszczalni ekologicznej o pojemności 3000l (dla maksymalnie 6 osób) przy założeniu, że grunt pod nitkami drenażowymi jest dobrze chłonny. W innej sytuacji należy układ drenażowy wydłużyć o kolejne pakiety.

 

Drenaż może być również zastosowany za oczyszczalnią biologiczną.

Polecamy