Wczytuję dane...
Waga produktu: 88 kg
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 10 dni
Wysyłka od: 40.00 PLN

Kompletny drenaż na pakietach WBOX dla 4 osób

 

 

W skład kompletu wchodzi:- 6 pakietów rozsączających (2,40m x 0,30m x 0,30m)

- 8 rur 110 nacinanych
- 1 rura pełna 110 2m 
- 4 rury pełne 110 1m

- 2 rury pełne 110 0,31m
- 1 studzienka rozdzielająca
- 4 kolana 110 90
- 2 daszki napowietrzające szare

- 15mb geowłókniny 1m

 

ZASTOSOWANIE


Pakiety W-BOX o strukturze plastra miodu są rozwiązaniem alternatywnym do tradycyjnego systemu drenażowego na kamieniu. Rozwiązanie pakietowe stosuje się głównie na działkach o małej powierzchni (ze względu na ograniczone miejsce do ułożenia długich nitek drenażowych), lecz również na działkach o dużej powierzchni ze względu na niższy całkowity koszt montażu oczyszczalni. Koszt całkowity montażu oczyszczalni z systemem pakietowym jest niższy niż w przypadku tradycyjnego rozwiązania, gdyż nie potrzeba już kupować żwiru podsypywanego pod nitki drenażowe.

 

 

Jeden pakiet ma pojemność 235 litrów


PEŁNA DOKUMENTACJA W KOMPLECIE

 

Drenaż na pakietach rozsączających może również znajdować się w nasypie/kopcu w przypadku wysokiego poziomu wód gruntowych. Oczywiście w takim przypadku należy przed układem drenażowym dodatkowo zamontować przepompownię.

 


Oferowany komplet przewidziany jest do zastosowania do oczyszczalni ekologicznej o pojemności 2000l (dla maksymalnie 4 osób) przy założeniu, że grunt pod nitkami drenażowymi jest dobrze chłonny. W innej sytuacji należy układ drenażowy wydłużyć o kolejne pakiety.

 

Drenaż może być również zastosowany za oczyszczalnią biologiczną.

 
Polecamy