Studzienka rozdzielająca D300 SL-RR – rozwiązanie do precyzyjnego rozdzielania ścieków w systemach drenażowych
Studzienka rozdzielająca D300 SL-RR to element instalacji przeznaczony do precyzyjnego rozdzielania wstępnie podczyszczonych ścieków za separatorem lub osadnikiem gnilnym. Produkt marki Aquabin (dawniej Tycner) dedykowany jest właścicielom domów, firmom budowlanym oraz instalatorom realizującym systemy drenażu ściekowego i oczyszczania ścieków.
Studzienka umożliwia skuteczne kierowanie ścieków do dalszej części układu drenażowego, co wpływa na poprawę efektywności naturalnego oczyszczania w gruncie. Możliwość regulacji wysokości wlotów i wylotów zapewnia elastyczność montażu i wygodę użytkowania, co czyni ją praktycznym rozwiązaniem w różnych systemach drenażowych.
Zastosowanie
- Do precyzyjnego rozdzielania ścieków po separatorze lub osadniku gnilnym
- W systemach drenażu rozsączającego na kamieniu oraz systemach pakietowych i tunelowych
- W instalacjach domowych oraz małych obiektów wymagających efektywnego rozdzielenia ścieków
- W miejscach, gdzie jest konieczność elastycznego dopasowania wlotów i wylotów do układu rur fi 110
- W systemach podziemnych oczyszczania ścieków z możliwością rozbudowy o nadstawkę zwiększającą głębokość montażu
Najważniejsze zalety
- Regulowana wysokość wlotów i wylotów (5 pozycji) dla łatwego dopasowania do instalacji
- Średnica 37 cm i wysokość 41 cm zapewniają odpowiednią przestrzeń dla efektywnego rozdzielenia ścieków
- Możliwość zastosowania nadstawki o wysokości 15 cm dla instalacji na większych głębokościach
- Produkt marki Aquabin (dawniej Tycner) gwarantujący rozwiązania dopasowane do systemów oczyszczania ścieków
- Ułatwia prawidłowe funkcjonowanie systemu drenażowego, co przeciwdziała zatorom i awariom
- Kompatybilna ze standardowymi rurami kanalizacyjnymi o średnicy fi 110
Specyfikacja techniczna (skrót)
- Średnica studzienki: 37 cm
- Wysokość studzienki: 41 cm
- Średnica wlotów i wylotów: fi 110 mm
- Regulacja wysokości wlotu i wylotów: 5 poziomów
- Możliwość montażu nadstawki o wysokości 15 cm
- Przeznaczenie: instalacje drenażowe po separatorze lub osadniku gnilnym
- Typ instalacji: grawitacyjna
Kiedy warto wybrać ten produkt?
- Przy budowie nowej instalacji drenażowej wymagającej precyzyjnego rozdzielenia ścieków
- Podczas modernizacji lub rozbudowy istniejącego systemu drenażowego
- Gdy potrzebne jest elastyczne dopasowanie studzienki do różnych poziomów instalacji
- W przypadku konieczności zastosowania elementu kompatybilnego z rurami fi 110
- Do zabezpieczenia i zapewnienia efektywnej pracy systemu separatorów i osadników
Studzienka rozdzielająca D300 SL-RR to praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie usprawniające system drenażu ściekowego. Dzięki możliwości regulacji wysokości wlotów i wylotów oraz opcjonalnej nadstawce, produkt ten znakomicie sprawdzi się w różnych instalacjach, zapewniając skuteczne kierowanie ścieków i skuteczne oczyszczanie. Wybierz ten element, aby zapewnić trwałość i bezawaryjne działanie Twojego systemu drenażowego.
Odkryj więcej z Świat Zbiorników
Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze wpisy na swój adres e-mail.





